150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Hindistancevizi Yağı

Hindistancevizi Yağı

39.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  % 100 saf soğuk sıkım hindistancevizi yağıdır. Hem cilt hem de saç için faydalıdır, nemlendirici ve besleyicidir.

  Rutin
  Bir miktar ürünü avuç içerisine alıp temizlenmiş nemli cilt üzerine masaj yaparak uygulayınız. Saç bakımında kullanmak için saçınızın tamamına masaj yaparak uygulayın. 10 - 15 dk bekledikten sonra yıkayarak durulayın.

  Mamül Bileşimi
  Soğuk Sıkım Hindistancevizi yağı (Cocus Nucifera oil)
  250g

  Uyarılar: Serin ve kuru yerde saklayınız.

  Hindistancevizi Yağı

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın

  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp