150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Isıtıcı Masaj Kremi

Isıtıcı Masaj Kremi

59.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Isıtıcı Masaj Kremi Kas ve adaleleri ısıtarak gevşetilmesine ve sakinleştirilmesine, kaslardaki katılık ve sertlik hissinin azaltılmasında yardımcıdır.

  Rutin
  Yeterli miktarda ürün 30 dakika boyunca masaj yaparak kullanıldığında ağrıları hafifletir.

  İçerik Listesi
  Susam yağı, Balmumu, Kantaron yağı, Zeytinyağı, Organik Shea Yağı (ECOCERT), Hindistan cevizi yağı, Çörekotu yağı, Ardıç yağı, Kekik yağı, Biberiye yağı, Nane yağı, Okaliptus yağı, Defne Yaprağı yağı, Akgünlük yağı, E vitamini, Kafur
  50g

  Uyarılar: +3 yaş için kullanıma uygundur. Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp