150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Kantaron Balmı

Kantaron Balmı

45.00 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Benefshe Kantaron Balmı Hücre yenileyici özel formülü sayesinde yaranın çabuk kapanmasını sağlar. Yara ve yanık izlerini iyileştirir, yanık acısını hafifletir. Antiseptik özelliği sayesinde yatak yaralarında, egzama ve sedef hastalığı tedavisinde faydalıdır. Bebeklerde ağır pişik tedavisinde kullanabilirsiniz. Ağır cilt rahatsızlıkları için günde 3 defa 6 saate bir uygulayın.

Rutin
Yeterli miktarda ürün nemli veya kuru cilde dairesel hareketlerle uygulanır.

İçerik Listesi
Havaciva yağı, Kantaron yağı, Organik Shea Yağı (ECOCERT), Balmumu, Katran yağı (Tar oil), E vitamini
50g

Uyarılar: Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Kantaron Balmı

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın!
Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp