1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

BENEFSHE İLE TANIŞIN

Merhaba! Benefshe’ye hoşgeldiniz. "Benefshe" adı, farsça çevirisinden geliyor anlamı “Mor Menekşe” demek ve ürettiğimiz ürünler hakkında hislerimizi yansıtıyor.  

Yaratıcımız, bedenlerimizin sağlıklı kalması ve beslenmesi için ihtiyaç duyduğu şeylerin çoğunu Kendi harika yaratımı aracılığıyla sağlamıştır. Bu yüzden kendimizde kullandığımız ürünlerde doğal içerikler kullanmamız gerektiğine yürekten inanıyoruz. Öncesinde ailemizin yararına doğal sabunlar ve vücut ürünleri üretmeye başladık, ancak harika sonuçları görmeye başladığımızda onları kendimize saklayamadık ve Benefshe doğdu.  

Ürettiğimiz ürünlerle son derece gurur duyuyoruz. Her biri bizim tarafımızdan büyük bir sevgi ve özenle hazırlanıyor. Umarız onları denedikten sonra da bizimle aynı şekilde hissedersiniz!

 

BENEFSHE HAKKINDA

Doğal ve sürdürülebilir malzemelerle yapılan el yapımı sabun ve vücut ürünlerinde uzmanız. Cildinizi beslemeye yardımcı olan cildi seven yağlar, botanikler, sütler, mineral bakımından zengin killer ve nemlendirici butter’lar kullanarak geleneksel soğuk işlem yöntemini kullanarak sabunlarımızı üretiyoruz. Sabunlarımız ve vücut ürünlerimiz ISO ve GMP (Good Manufacturing Practice) sertifikalarına sahip olan laboratuvarda küçük gruplar halinde üretilmektedir.

Ürünlerimiz hiçbir zaman toksik kimyasallar, parabenler, SLS, ftalatlar ve diğer zararlı maddeler içermez. Çevreyi önemsiyoruz. Bu nedenle atıkları azaltmaya ve çevre dostu ürünler kullanmamız gerektiğine inanıyoruz. Ambalajlarımız geri dönüştürülebilir, yeniden kullanılabilir ve asla plastik değillerdir.