150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Deodorant - Portakal & Paçuli

Deodorant - Portakal & Paçuli

44.99 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Benefshe Portakal & Paçuli deodorant hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz. Terlemeyi önlemez, ter kokusuna sebep olan bakterilerin oluşumunu önler. Alışılmış deodorantların aksine çok az bir miktar yeterli olacaktır. Temiz koltuk altına krem sürer gibi nohut büyüklüğünde ince bir tabaka halince yedirilerek uygulanır. Kolay sürüm için su ile hafifçe nemlendirilmiş cilde uygulayın.

Rutin
Parmak ucunuzla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yapılarak cildinize yediriniz.

İçerik Listesi
Organik Shea Yağı (ECOCERT), Kakao Yağı, Hindistan cevizi yağı, Karbonat, Nişasta, Bentonit kil, Susam yağı, Balmumu, Çinko oksit, E vitamini, Portakal kabuğu yağı, Tarçın uçucu yağı, Çay ağacı yağı, Ardıç yağı
50g

Uyarılar: Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Deodorant - Portakal & Paçuli

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın!
Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp