1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
BENEFSHE ürünleri ne kadar süre dayanabilir?
BENEFSHE doğal kozmetik ürünleri açıldıktan sonra en az altı ay dayanır. Tüm ürünlerin son kullanma tarihini dış ambalajında ​​ve / veya ilgili etikette bulabilirsiniz.
BENEFSHE ürünlerimi ne kadar süre kullanabilirim?
Elbette bu, ürüne ve doğal kozmetik ürünü ne sıklıkla kullandığınıza bağlıdır. Genel olarak, tüm ürünlerimiz çok zengindir. Günlük kullanımda bile, Yüz Kremimiz örneğin yaklaşık üç ay dayanır.
Doğal kozmetik nedir?
Temel olarak, doğal kozmetik terimi, doğal bileşenlerle, yani bitkisel yağlardan veya aktif bileşenlerden ve minerallerden yapılan tüm kozmetik ürünleri ifade eder.
Doğal kozmetikler nasıl korunur?
Yağ bazlı bir ürünün uzun süre dayanması isteniyorsa bunun için en iyi yöntem bir spatula kullanılmasıdır, doğal kozmetik ürünlerin raf ömrünü de uzatabilir. Böyle bir spatula, çıkarılan ürünlerin kavanoza veya ilgili ambalaja geri dönmesini ve burada bakteri oluşumunu engeller.
Doğal kozmetikler cilt için normal kozmetiklerden daha mı iyidir?
Çoğu durumda durum böyledir, ancak elbette her zaman kendi cildinizin nasıl yapıldığına ve maddelere ve bileşenlere ne kadar duyarlı olduğuna bağlıdır. Parabenler veya benzeri maddeler gibi birçok alerji tetikleyicisi ortadan kaldırıldığı için, doğal kozmetikler genellikle daha iyi tolere edilir. Ek olarak, geleneksel kozmetiklerdeki PEG (Polietilen Glikol olarak da bilinir), cildi daha geçirgen hale getirir ve bu nedenle herhangi bir zararlı maddeye karşı daha hızlı bir şekilde duyarlı hale getirir. Aksine, bir bitki maddesi veya bir uçucu yağ, kimyasal katkı maddeleri ile geleneksel kozmetiklere verilen reaksiyondan çok daha az sıklıkta olsa bile bir alerjiyi tetikleyebilir. Doğal maddeler vücutta çok daha iyi parçalanabildiğinden, doğal maddelerden kaynaklanan bir alerji, ürün kesildiğinde hızla giderilebilir.
Doğal kozmetik ne getirir?
Doğal kozmetik ürünler, vücudun kendi maddelerine yakınlığı bir avantaj haline getirir: Doğal yağlar kullanılarak, insan sebumuna çok benzeyen ve bu nedenle özellikle iyi emilebilen bir nem kaynağı kullanılır. Çoğu doğal aktif bileşenin yüksek toleransı nedeniyle, doğal kozmetikler, cilde direkt uçucu yağlar gibi tahriş edici maddeler uygulanmadığı sürece (ancak hassas olan cilt tipleri tarafından her zaman iyi tolere edilemez) çok sayıda alerji hastası için uygundur.
Sağlıklı Bir Cildiniz Olduğunu Nasıl Anlayabilirsiniz?
Cildiniz normal görünüyorsa sağlıklı olma ihtimali yüksektir. Ancak, onu çevresel hasardan korumak için adım atmadığınız sürece, bu şekilde kalması pek mümkün değildir. Yediklerinize dikkat edin! Gün içinde yedikleriniz önemlidir! Araştırmalar, cilt sağlığı, korunmasız çevresel faktörler ve yaptığımız gıda seçimleri arasındaki bağlantıyı açıkça kanıtlamıştır.