150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Deodorant - Ylang-Ylang & Yasemin

Deodorant - Ylang-Ylang & Yasemin

44.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Ylang-Ylang & Yasemin deodorant hızlı emilen formülü sayesinde ciltte yağlılık hissi bırakmaz. Terlemeyi önlemez, ter kokusuna sebep olan bakterilerin oluşumunu önler. Alışılmış deodorantların aksine çok az bir miktar yeterli olacaktır. Temiz koltuk altına krem sürer gibi nohut büyüklüğünde ince bir tabaka halince yedirilerek uygulanır. Kolay sürüm için su ile hafifçe nemlendirilmiş cilde uygulayın.

  Rutin
  Parmak ucunuzla aldığınız krem deodorantı (nohuttan küçük), masaj yapılarak cildinize yediriniz.

  İçerik Listesi
  Organik Shea Yağı (ECOCERT), Kakao Yağı, Hindistan cevizi yağı, Karbonat, Nişasta, Bentonit kil, Susam yağı, Balmumu, Çinko oksit, E vitamini, Ylang-ylang yağı, Yasemin Yağı, Tarçın uçucu yağı, Çay ağacı yağı, Ardıç yağı
  50g

  Uyarılar: Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

  Deodorant - Ylang-Ylang & Yasemin

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp