150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Hassas Yüz Ovması

Hassas Yüz Ovması

44.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Hassas Yüz Ovması içinde bulundurduğu hindistancevizi tozu ile ciltteki ölü hücrelerin nazikçe atılmasını sağlar, içerisinde bulunan doğal yağlar ile cildi derinlemesine temizler, canlandırır ve kan dolaşımını tetikler. Özellikle parlaklığını, nemini kaybetmiş, cildin pürüzsüz görünümüne yardımcı olması için hassas ciltlere özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki kıymetli yağlar kalıcı nemliliği sağlarken, cildin canlı kalmasına ve onarımına, duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uyumlu olarak formüle edilmiştir.

  Rutin
  Paket içerisindeki karışımı, tahta kaşık yardımıyla karıştırın ve kaşık ucu ölçüsü ile kuru cildinize, dairesel hareketlerle nazikçe ovalayarak uygulayın. Masaj sonrasında bir-iki dakika nemi emmesi için bekleyin ve cildinizi ılık suyla durulayın. Cilt tipinize göre haftada 1-2 defa uygulanması önerilir.

  İçerik Listesi
  Hindistan Cevizi Tozu, Aspir Tohumu yağı, Kantaron yağı, Hindistancevizi yağı, Balmumu, Hint Yağı, Tatlı Portakal Esansiyel Yağı, Saf E vitamin
  50g

  Uyarılar: Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

  Hassas Yüz Ovması

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp