150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Vücut Ovması - Gül & Itır

Vücut Ovması - Gül & Itır

64.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefse Vücut Ovması doğal kaya tuzu ile ölü hücrelerin atılmasını sağlar, magnezyum sülfat ile cildi derinlemesine temizler, canlandırır ve kan dolaşımını tetikler. Ciltteki ölü tabakanın uzaklaştırılmasına ve cildin doğal parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki kıymetli yağlar kalıcı nemliliği sağlarken, cildin canlı kalmasına ve onarımına, duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

  Rutin
  Paket içerisindeki karışımı, tahta kaşık yardımıyla karıştırın ve kaşık ucu ölçüsü ile kuru cildinize uygulayın ve biraz ovaladıktan sonra ılık suyla durulayın.

  İçerik Listesi
  Himalaya Tuzu, Kaya Tuzu, Magnezyum Sülfat, Zeytin Yağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Kabak Çekirdeği Yağı, Keten Tohumu Yağı, Buğday Yağı, E vitamini, Itır Uçucu Yağı, Kurutulmuş Gül yaprakları, Kurutulmuş Hibiskus çiçeği
  150g

  Uyarılar: Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp