150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Isıtıcı Masaj Kremi

Isıtıcı Masaj Kremi

60.00 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Benefshe Isıtıcı Masaj Kremi hem ağrı kesici hem öksürük giderici olarak kullanılır. Migren ve boyun bel fıtığı tedavisinde kas gevşetici olarak kullanabilirsiniz. Sırt ve bacak ağrılarında masaj yağı olarak kullanılabilir. 30 dakika boyunca masaj yaparak kullanıldığında kulunçları ve beldeki ağrıları azaltır. Çocuklarda üşütme ve soğuk algınlığına iyi gelir, ısıtıcıdır. Bronşit durumunda göğse ve ayakaltına, zatürre de sırta ayakaltına, kulak ağrısında kulak arkasına sürülerek kullanılır. Sinüzitte alın boyun ve şakaklardan sürülür.

Rutin
Yeterli miktarda ürün 30 dakika boyunca masaj yaparak kullanıldığında ağrıları hafifletir.

İçerik Listesi
Susam yağı, Balmumu, Kantaron yağı, Zeytinyağı, Organik Shea Yağı (ECOCERT), Hindistan cevizi yağı, Çörekotu yağı, Ardıç yağı, Kekik yağı, Biberiye yağı, Nane yağı, Okaliptus yağı, Defne Yaprağı yağı, Akgünlük yağı, E vitamini, Kafur
50g

Uyarılar: +3 yaş için kullanıma uygundur. Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Isıtıcı Masaj Kremi

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın!
Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp