150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Kabak lifi

Kabak Lifi

7.00 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Kabaklar olgunlaşıp kuruduktan sonra kalan sünger hiçbir işleme tabi tutulmadan isteğe yönelik form verilerek tüketiciye sunulur. %100 doğal bir madde olduğundan cilt için faydalı bir temizlik aracıdır. Kabak lifi, ölü hücrelerin yenilenmesini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Cildin nefes almasını ve yenilenmesini sağlar. Kabak lifi ile her yıkamada masaj yapılması sivilce, akne, cilt gözeneklerin açılması, ölü hücrelerin yenilenmesi, kan dolaşımının hızlandırılmasını sağlar. Bulaşık yıkamada, duşta, cilt temizliğinde kullanılabilir.

  Rutin
  Doğal Kabak lifini sıcak suya tutup yumuşamasını sağlayın. İlk kullanımda, fazla bastırmadan, cildi tahriş etmeden, hafif ve yumuşak hareketlerle dikkatlice kullanılmalıdır, sert olan lif zamanla yumuşak hale gelecektir. Doğal sabun ile köpürtüp yüzünüze dairesel ve yumuşak dokunuşlarla uygulayın.

  Uyarılar: Kullanım süresi azami 2 aydır. Cilt sağlığı için daha uzun süre kullanılması tavsiye edilmez. El yapımı ve tamamen doğal bir ürün olduğundan boyut ve renk farklılıkları olabilir.

  Etiketler: Kabak lifi

  Kabak Lifi

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLS, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp