150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Saf Gül Suyu

Saf Gül Suyu

39.99 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Su buharı distilasyonu ile gül uçucu yağı çıkarılırken elde edilen ilk distilasyon % 100 saf gül suyudur. Zengin içeriği sayesinde cildinizi yatıştırır, nemlendirir. Düzenli kullanımda gün boyu oluşan yağlanmadan kurtulabilir, PH dengenizi koruyabilirisiniz.

Rutin
Temiz cilde sprey aparatı yardımıyla uygulayabilirsiniz. Cildinizi temizler ve ferahlatır. Benefshe Gül suyunu gün içerisinde vücudunuza bileklerinize, boynunuza sıkarak gülün enerjisini ve frekansını kendinize çekip, frekansınızı yükseltebilirsiniz.

Mamül Bileşimi
Gül Suyu (Rosa Damascena Flower Water)
100ml

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

Saf Gül Suyu

Benefshe %100 saf Gül Suyu tam bir şifa kaynağıdır. Düzenli olarak kullanıldığında akne ve sivilce oluşumunu önler. Rahatlatıcı ve stres giderici etkisi vardır. Baş ağrılarını dindirilmeye yardımcı olur. Saçların gür ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Bakteriyel enfeksiyonlara karşı iyi gelir. Düzenli kullanımda göz altındaki morluk ve şişlikleri olumlu yönde etkileri gözlemlenmiştir. Cildin esnek yapısını korur. 

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın!
Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp