150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Saf Kakao Yağı

Saf Kakao Yağı

44.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Soğuk Sıkım Saf Kakao Yağı Katı halde olan kakao yağı cilde uygulandığı anda kalkan görevi görerek nemi cilde hapseder. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dirinlemesine cildinizi besler. Bronzlaşmayı kolaylaştırır. Nemlendirici etkisi ile bilinir. Kakao Yağı Afrika’da yüzyıllardır cilt bakımı için kullanılan bir yağdır. Yüksek nemlendirme özelliği sayesinde vücudunuzda oluşabilecek çatlaklara karşı cildinizi korur ve besler. 

  Rutin
  Cilt bakımı için cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar yağı cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.

  İçerik Listesi
  Theobroma cocoo seed butter.
  100g

  Uyarılar: Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

  Saf Kakao Yağı

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp