150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Şeker Ovma

Şeker Ovma

39.99 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Benefshe Şeker Ovması şeker ile ciltteki ölü hücrelerin atılmasını sağlar, içerisinde bulunan doğal yağlar ile cildi derinlemesine temizler, canlandırır ve kan dolaşımını tetikler. Ciltteki ölü tabakanın uzaklaştırılmasına ve cildi tahriş etmeden ölü tabakayı nazikçe kaldırarak yeni hücrelerin oluşmasına, cildin doğal parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İçeriğindeki kıymetli yağlar kalıcı nemliliği sağlarken, cildin canlı kalmasına ve onarımına, duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine uyumlu olarak formüle edilmiştir.

Rutin
Paket içerisindeki karışımı, tahta kaşık yardımıyla karıştırın ve kaşık ucu ölçüsü ile kuru cildinize, dairesel hareketlerle nazikçe ovalayarak uygulayın. Masaj sonrasında bir-iki dakika nemi emmesi için bekleyin ve cildinizi ılık suyla durulayın. Cilt tipine göre haftada 1-2 defa uygulanması önerilir.

İçerik Listesi
Aspir tohumu yağı, Keten tohumu yağı, Beyaz Şeker, Hindistan Cevizi Yağı, Balmumu, Hint yağı, Saf E vitamini, Greyfurt Esansiyel Yağı, Bergamot Esansiyel Yağı, Paçuli Esansiyel Yağı
50g

Uyarılar: Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

Bu ürünün minimum miktarı 25

Şeker Ovma

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın!
Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp