150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Şifa Harmanı

Şifa Harmanı

55.00 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Şifa Harmanı Zeytinyağında infüze edilmiş aynısefa ve kantaron yağı ile cildinizi onarır ve rahatlatır. Cilt kuruluğa ve çeşitli cilt rahatsızlıklarına yardımcı olur. Hücre yenileyici özel formülü sayesinde yaraları yatıştırır.

  Rutin
  Yeterli miktarda ürün nemli veya kuru cilde dairesel hareketlerle uygulanır.

  İçerik Listesi
  Kantaron yağı, Aynısefa yağı, Organik Shea Yağı (ECOCERT), Balmumu, Kakao Yağı, Hindistan cevizi yağı, Keten tohumu yağı, Çinko oksit, Avakado yağı, E vitamin, Lavanta yağı
  50g

  Uyarılar: Serin ve kuru yerde saklayınız. Kullanım sonrası kapalı şekilde çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

  Şifa Harmanı

  İçermez!                                                                                                                                                     

  Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

  Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  Unutmayın!
  Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

   

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp