150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Tarçın & Karanfil Sabunu – Soğuk işlem Doğal Sabun

Tarçın & Karanfil Sabunu – Soğuk işlem Doğal Sabun

24.99 ₺
KDV Dahildir.
MinusPlus

  ÜRÜN BİLGİSİ

  Benefshe Tarçın & Karanfil Sabunumuz günlük kullanıma ve hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur. Saç derisini nemlendirir, saçları kurutmadan temizler. Yağ dengeleyicidir.

  Rutin
  Sabun köpüğünü bir kaç dakika cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak yediriniz. 1-2 dakika kadar bekleyip bol su ile durulayın.
  El, yüz, saç ve vücut temizliğinde haricen kullanılır.

  İçerik Listesi
  Soğuk Sıkım Saf Zeytinyağı, Hindistancevizi yağı, Hint yağı, Tarçın yağı, Karanfil yağı
  110g

  Uyarılar: Kuru ve serin yerde saklayınız. Kullanım sonrası ahşap veya delikli sabunluk üzerinde muhafaza ediniz.

  Tarçın & Karanfil Sabunu

  "Yemediğimiz hiçbir şeyi cildimize sürmüyoruz"

  Ürünlerimiz doğal hammaddeler ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilmiştir. Sentetik koku, sentetik boya, paraben, SLS, parfüm, renklendirici, koruyucu İÇERMEZ.

   

  Benefshe’nin tüm ürünleri gibi sabunlarımızı da organik ve/veya analiz raporu alınmış kıymetli saf yağlarla hazırlıyoruz. Cildimize sürdüklerimizle ilgili, en az yediklerimiz kadar hassas olmamız gerektiğine inanıyoruz. “Yemediğimiz hiçbir şeyi cildimize sürmüyoruz.“ Kişisel bakım ürünlerinde artık “içinde ne olduğu” kadar “ne olmadığı” da çok önemli.

  Sabunlarımız soğuk işlem zinciri ile üretilmektedir. Bu şekilde ısıtılmamış (kaynatılmamış) yağlardaki enzim, antioksidan ve proteinler korunur ve cilde ekstra fayda sağlar. Sabunlarımızı hazırlarken kullandığımız uygun oran ve miktardaki sodyum hidroksit yağlarla reaksiyona girerek tamamen sabunlaşıyor. Buna ek olarak, sabunlarımızda temizlerken cildi besleyen ve nemlendiren “süper yağ” bırakıyoruz. %100 Doğal Sabunlarımız kalıplara döküldükten sonra en az iki gün kalıpta bekler, ardından kesim işlemi ile tamamen dinlenmesi için en az 6 hafta boyunca dinlenmeye alınır, en son tüketicilerimiz ile buluşur. Ürünlerimiz sadece doğal kök boyalar ve bitkisel yağların öz renklerinden faydalanılarak renklendirilmiştir.

  Üretimin başından sonuna kadar el emeği ile üretilir. Her sabun elle üretildiği için sabun gramajları da +- 10 gram değişebilir.

  Piyasadaki pek çok fabrikasyon sabunun aksine doğal sabunlarımız cold process yöntemiyle en kaliteli doğal maddelerden yapıldığından cildinize en yüksek hassasiyeti gösterecektir, en önemlisi kimyevi katkılar içermediğinden vazgeçemedikleriniz arasına girecektir.

   

   

   

  İADE SÜRECİ

  Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

  Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

  Bir yorum yazın

  Not: HTML çevrilmedi!
      Kötü           İyi
  whatsapp