150 ₺ Üzeri Kargo Ücretsiz
Stokta Yok
Vücut Ovması - Nane & Okaliptüs

Vücut Ovması - Nane & Okaliptüs

64.99 ₺
KDV Dahildir.
Minus Plus

ÜRÜN BİLGİSİ

Benefse Vücut Ovması doğal kaya tuzu ile ölü hücrelerin atılmasını sağlar, magnezyum sülfat ile cildi derinlemesine temizler, canlandırır ve kan dolaşımını tetikler. Ciltteki ölü tabakanın uzaklaştırılmasına ve cildin doğal parlaklığına kavuşmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Cilde sıkılık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki kıymetli yağlar kalıcı nemliliği sağlarken, cildin canlı kalmasına ve onarımına, duru bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Rutin
Paket içerisindeki karışımı, tahta kaşık yardımıyla karıştırın ve kaşık ucu ölçüsü ile kuru cildinize uygulayın ve biraz ovaladıktan sonra ılık suyla durulayın.

İçerik Listesi
Kaya Tuzu, Magnezyum Sülfat, Zeytin Yağı, Susam Yağı, Aspir Tohumu Yağ, Keten Tohumu Yağı, Buğday Yağı, E vitamini, Lavanta Uçucu yağı, Nane Uçucu Yağı, Okaliptüs Uçucu Yağı, Kurutulmuş Defne Yaprakları
150g

Uyarılar: Kullanım sonrası ağzını sıkıca kapalı tutarak, kuru ve serin yerde saklayınız.

Vücut Ovması - Nane & Okaliptüs

İçermez!                                                                                                                                                     

Kremlerimiz EDTA, SLES, SENTETIK KIMYASAL, KOKU, Parapen, Alkol, Silikon, Mineral yağ, Parafin, Vazelin, Silikon, Petrol türevleri, Parfüm, Renklendirici, Hayvansal Ürün, Jelatin, karbon karası, sabun bazı, EO ve Koruyucu içermez.

Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Unutmayın

Hiçbir yağı tek başına cilde sürmek yeterli değildir. En iyi olan, doğru yağların, doğru oranlarla karıştırılarak ciltte kullanılmasıdır.

 

İADE SÜRECİ

Benefshe.com ile satın aldığınız bir ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla, orijinal ambalajı ile teslim alındığı tarihten sonra en fazla 7 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Hasar görmüş ürünler, ambalajı açılmış, yırtılmış veya kullanılmış, geri gönderim sırasında ezilmiş olan ürünlerin ve gıda ürünlerinin iadesi kabul edilememektedir.

Ürününüzün belirtilen şartlara uygun olması halinde, ücret iadeniz yasal süre olan 10 gün içerisinde Benefshe tarafından gerçekleştirilecektir. Bu süre Benefshe’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Bir yorum yazın

Not: HTML çevrilmedi!
    Kötü           İyi
whatsapp